Share | 
 

 I byłoby to wszystko śmieszne, gdyby nie było takie smutne.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Przemytnik broni | Barista
Liczba postów : 129
Join date : 11/01/2017
Motto : - Lubię cię. - A ja lubię kawę i tylko kawę.
avatar

   

Podstawowe dane

Imię i nazwisko:
Aleksandr Wilenowicz Wasin

Wiek i data urodzenia:
24 lata, urodzony 28.11.1992 

Grupa:
Podziemie

Zawód:
I tutaj zaczyna się kwestia bardziej skomplikowana. Legalnie i oficjalnie Alek jest baristą w jednej kawiarni, który dorabia sobie jako korepetytor z języków obcych. Nielegalnie rozprowadza broń przemycaną z Rosji. 

Charakter:
Pierwsze wrażenie, jakie sprawia Alek, to zdystansowany do świata osobnik, którego właściwie nie interesuje nic poza czubkiem własnego nosa. Nie jest to rzecz jasna zbyt mylne, bo mężczyzna faktycznie skupiony jest przez większość czasu na sobie samym, co spowodowane jest w znacznej części nieufnością. Ta jest u niego cechą niemalże wrodzoną, bowiem nigdy nie był zbyt skłonny do kontaktów z innymi ludźmi i ciężko jest się do niego zbliżyć w większości przypadków. W relacjach międzyludzkich opiera się ściśle na pierwszym wrażeniu i co ciekawe, nigdy jeszcze nie pomylił się w kwestii drugiej osoby, jeśli chodzi o te, które wzbudziły u niego niechęć. W drugą stronę często natomiast zdarzały mu się pomyłki, przez co ktoś, dla kogo mógłby zrobić wszystko z powodu głównie swoich wyobrażeń, ostatecznie bardzo go krzywdził. Jeżeli jednak pozna kogoś i ta osoba wyda mu się w porządku lub go jakoś zainteresuje, to ma jego serce jak na dłoni. 
Na ogół jest dość cichy, zdystansowany do całego swojego otoczenia i naprawdę nie sposób go urazić, co nie znaczy jednak, że nie da się go zezłościć. Nerwowy jest i to bardzo, chociaż stara się panować nad swoim gniewem. Ma problemy z samokontrolą, przez które zdarza mu się warczeć na ludzi lub odstraszać ich od siebie dość skutecznie, gdy akurat ma zły humor. Mimo wszystko jednak, nie taki diabeł straszny, jak go malują, bo trudno Aleksandra nazwać człowiekiem złym. Jest osobą, która z reguły nie odmawia nikomu pomocy, o ile dany problem ma okazję przemyśleć i ten okaże się możliwy do rozwiązania. Cechuje go na pewno uprzejmość i spora doza kultury osobistej; jest zdania, że na przyzwoite traktowanie zasługuje każdy, przynajmniej dopóki naszego Rosjanina nie wyprowadzi z równowagi. W życiu kieruje się, parafrazując, morałem w tym sposobie - jak ty tobie, tak on tobie. Póki jest przez kogoś traktowany dobrze i kulturalnie, to odwdzięczy się tym samym. 
Jego zdenerwowanie porównać można do wystrzału z broni palnej. Przeładowanie przypominać by mogło budowanie napięcia i negatywnych odczuć w jego wnętrzu, a sam pojedynczy wystrzał można potraktować jako luźny symbol wybuchu złości. Może krzyknie, może w coś uderzy albo powie o kilka słów za dużo niewłaściwym tonem... Tylko po to, żeby zaraz zostać przygniecionym przez poczucie winy. Czuje się źle, jeśli sprawi komuś przykrość lub ktoś faktycznie zacznie się go bać, zwłaszcza, gdy całą relację między nim a daną osobą zepsuje jeden wybuch. 
Mimo wszystko jednak, jeśli już się pozwoli się komuś do siebie zbliżyć, to ta osoba może się poczuć kimś wyjątkowym i Aleksandr zadba o to, by tak było. Bardzo ceni każdego swojego przyjaciela, a że nie ma ich wielu, to chce ich trzymać jak najbliżej. Nie okazuje tego otwarcie, gdyż ma problem ze zrozumieniem i panowaniem nad swoimi emocjami, ale będąc przywiązanym do kogoś dostatecznie mocno jest w stanie zrobić dla danej osoby wszystko. Co mu wystarczy od tej drugiej strony? Obecność. Naprawdę jedynym, czego potrzebuje od kogoś innego jest bycie obok; nie potrzebuje słów, jeśli złapie z kimś wspólne fale i może po prostu siedzieć przy takim osobniku bez wydawania z siebie głosu, to jest coś, co potrafi go najskuteczniej uszczęśliwić. 
Jest impulsywny i nie ma sensu tego kryć. Pozwala swoim uczuciom panować nad sobą, a może i lepiej nawet byłoby stwierdzić, że sam nie umie tego zrobić, a że ktoś musi, to robią to emocje. Często podejmuje decyzje nagle, pod wpływem presji i odpowiedniego pchnięcia, przez co różne rzeczy nie idą do końca tak, jak powinny, ale i tak ich nie żałuje, bo wie, że był szczery ze sobą. Właśnie, jego kolejną cechą jest przełamywanie uprzejmości na rzecz szczerości. Uznaje, że lepszą opcją nawet od białego kłamstwa jest bycie uczciwym w stosunku do drugiej osoby. Nie potrafiąc kłamać i oszukiwać nigdy nie ściągał na żadnym teście i zawsze najpierw sugerował, że coś nie jest tak, jak być powinno, a jeśli to nie przynosiło skutku, to prosto z mostu mówił, co czym jest. 
Często robi za głos sumienia i wychowawcę innych, wręcz odruchowo służąc - jego zdaniem - dobrą radą, którą zwykle opiera na własnych doświadczeniach. Mawia, że jako osoba, która popełniła naprawdę wiele błędów w życiu, chociaż w ten sposób może je odkupić. Nie ma za tym większego dramatu ani wielkiego zła, po prostu jest świadom swoich czynów. Paradoksalnie, Aleksandr jest ostrożny za innych, zaś w kwestii samego siebie potrafi czekać aż do ostatniej chwili, by schwycić się brzytwy, zakrzykując, że wystarczy przeżyć. Zawsze stawiał cudze szczęście ponad własnym (zakładając, że jest to osoba mu bliska w jakiś sposób), przez co nierzadko wychodził niezbyt dobrze z różnych sytuacji. Ma bardzo mocne poczucie sprawiedliwości, które w latach szkolnych sprawiało, że chłopak pakował się we wszelkiego rodzaju bójki, nawet ze starszymi i większymi uczniami. Nie umie przejść obojętnie wobec cudzego bólu, jednak nie znaczy to, że jest jakąś Matką Teresą. Wszystko w granicach rozsądku, szczególnie, że nieraz powiedziano mu "świata nie zbawisz, Jezusie" i od pewnego czasu bierze to sobie do serca. Wie, że jeśli sam nie zadba o siebie, to nie będzie w stanie pomóc nikomu innemu, dlatego trafiając na mniej dobry dzień mężczyzny można uznać go za egoistę. Szczególnie, że dobrych dni zwykle nie miewa. 
Jest marudnym pesymistą, który uważa, że ma pecha i jeśli coś złego ma się komuś przydarzyć, to właśnie jemu. Nieraz zdarzyło mu się skręcić kostkę, poparzyć, zrzucić na siebie coś groźnego, spaść ze schodów lub wejść pod jadący samochód, jednak jakimś cudem udaje mu się wychodzić ze wszystkiego cało. Mawia, że musiał wpisać kod na nieśmiertelność, kiedy logował się do gry zwanej życiem i że co go nie zabije, to go wzmocni. Im większy poziom, tym mniej dotykają cię negatywne bodźce z otoczenia, tym bardziej jesteś zdystansowany. Jeśli chodzi o jego podejście do życia, to lubi przytaczać słowa Beksińskiego - jestem pesymistą, który ma nadzieję, że jednak się myli. Ma w sobie sporą dozę gorzkiego cynizmu, zwłaszcza w wypowiedziach odnoszących się do niesprawiedliwości lub zachowań, które Alek uznaje z różnych powodów za głupie i niewłaściwe. 
Po trochu jest melancholikiem, zaś z całą pewnością i zupełnością - introwertykiem. Lubi towarzystwo jedynie swoje własne i paru osób z najbliższego otoczenia. Dba o swoją prywatność i chociaż, jeśli mu się pozwoli, mówi o sobie dużo, to nigdy nie podaje żadnych konkretów i tak naprawdę niewiele o nim wiadomo. Ogólnie rzecz biorąc, zbliżeni się do niego, jeśli on sam nie przyzwoli na to drugiej osobie, jest niemożliwe. Potrafi bardzo skutecznie odsuwać od siebie ludzi, stopniowo przycinając z nimi kontakt, jeśli mu nie podpasują. Jest skryty i naciskanie na niego nie jest dobrym sposobem na skłonienie go, by mówił o sobie. 


Wygląd:
Aleksandr wyróżnia się spomiędzy Japończyków na ulicy w zasadzie tylko swoim obliczem, przynajmniej dopóki nie otworzy ust i nie przemówi z tym swoim rosyjskim akcentem. Ze względu na pochodzenie, niezmącone przez jakiekolwiek inne grupy etniczne, ma typowe dla Rosjan rysy twarzy - ta ma nieco zaokrąglony kształt, zepsuty jedynie przez lekko zaostrzony kształt brody, kości policzkowe ma węższe niż Azjaci, jednak w przeciwieństwie do typowego mieszkańca swojej ojczyzny ma dość wąski i nieznacznie zadarty ku górze nos, po którego obu stronach osadzone są chłodne, szare oczy, a pod którym znajdują się blade usta chłopaka. Wzrost też ma wyższy niż japońska średnia stu siedemdziesięciu centymetrów, jednak jest to kwestia zaledwie trzech sztuk tychże. Aleksandr mierzy bowiem metr siedemdziesiąt trzy, w duchu ciesząc się, że chociaż w tym kraju może uważać się za wysokiego i że taki jest w oczach jego obywateli. Ogólnie rzecz biorąc jednak, ma lekki kompleks na punkcie swojego wzrostu, któremu towarzyszą siedemdziesiąt cztery kilogramy wagi. Jest po prostu zdania, że chciałby wystrzelić nieco bardziej w górę, a pogłoska, jakoby człowiek rósł do dwudziestego piątego roku życia, napawa go nadzieją i determinacją. 
Wspomniana została twarz chłopaka, jednak napomnieć należałoby też, że jego typowa mina mówi "bez kija nie podchodź"; komunikat ten jest jasny, zwykle zrozumiały i jakoś niepasujący do osoby, która mogłaby przecież prezentować się całkiem miło, gdyby tylko chciała. No ale właśnie kwestia tego, że nasz rudy kolega nie chce wyglądać na miłego i nie lubi, kiedy ktoś go zaczepia. Blade oblicze często wygląda też na zmęczone, oczy niekiedy są podkrążone, a usta często zakrywa dłonią, wzbraniając się od otwartego ziewania. Kolor jego tęczówek, tak swoją drogą, jest szary - również dość klasyczny w kwestii Rosjan, jednak delikatnie zabarwiony błękitem, który można zauważyć przy odpowiednim świetle. Na nos niekiedy ma nałożone okulary, które mają za zadanie neutralizowanie jego wady wzroku, jednak nie przepada za noszeniem ich; będąc zaś między młotem a kowadłem uznaje fakt, że nie lubi tym bardziej soczewek, w efekcie czego ślepy może i nie jest, ale nie widzi zbyt dobrze. By naturalnie polepszyć jakość swojego widzenia Aleksandr nieznacznie mruży oczy, przez co wygląda, jakby miotał z nich kropkami nienawiści niczym serią z Kałasznikowa. 
Usta ma często zaciśnięte w cienką kreskę lub wygięte nieco ku dołowi, co prawdopodobnie zwykło podsumowywać to, jak minął mu dzień. Ogólnie rzecz biorąc, uśmiech na jego twarzy jednak nie jest rzadkim widokiem, o ile potrafi się go odpowiednio podejść. W końcu lubi żartować i doprowadzać innych do śmiechu, samemu przy tym pozwalając sobie na to samo. Jeżeli przy kimś jest mu dobrze, to możliwe, że kąciki jego ust samoczynnie przy tej osobie będą mu się unosiły ku górze. Zarostu na jego twarzy nie uświadczysz - jest zdania, że nie pasuje to do jego wyglądu, dzięki czemu nawet w najbardziej leniwe dni stara się utrzymywać lico gładkie, niepokryte ani jednym włoskiem. 
Przechodząc natomiast do kwestii włosów - te ma sięgające zwykle do połowy szyi, naturalnie dość puszyste i miękkie, natomiast wykręcające się w chaotyczne fale, które odginają się od jego twarzy, nadając jej tym samym nieco ostrzejszego wyglądu. Kolor włosów Aleksandra należy określić ciemnym rudym, pod słońce jednak nabiera on złocistego blasku. Włosom Alek pozwala rosnąć najdalej do ramion, nie chcąc, by były za długie, jednak mając ciągłą świadomość tego, że z krótkimi wyglądałby głupio. Na głowę czasami ma nasadzoną brązową fedorę przewiązaną czarnym paskiem materiału, którą lubi, bo jeszcze podkreśla fakt, że Rosjanin wyższy jest od większości Japończyków. Jeśli poruszono już kwestię jego ubioru, Wasin nie jest w tej kwestii jakkolwiek wyjątkowy - ubiera się jak zwykły, młody chłopak, przez swoją szafę szmuglując koszulki zwykłe, z nadrukami (głównie logo jakiejś gry lub zespołu, czasem coś żartobliwego), rozmaite koszule, często narzucane po prostu na wspomniane T-shirty, zaś na nogi nasuwa dopasowane do nich czarne lub brązowe spodnie, rzadziej coś luźniejszego. Stopy skrywają glany, czarne i mające długość dziesięciu dziurek; to obuwie na jego nogach można zobaczyć praktycznie zawsze, ponieważ tylko te buty uważa za bezpieczne - tylko nosząc inne zdarzało mu się skręcać kostkę.

Umiejętności:

Broń palna
"Niewygodny dla mnie punkt tego przesłuchania, wiesz? Nie podoba mi się to. Ale jeśli już musisz wiedzieć, to potrafię trochę strzelać. Pistolety, rewolwery, automaty i mniej snajperskie, bo jednak oka dobrego nie mam. Umiem też się zajmować bronią, konserwacja i wprowadzanie drobnych ulepszeń to mój konik i zdecydowanie bardziej wolę to od używania tych zabawek."
(liczę jako dwie umiejętności, bo używanie =/= naprawa, a pasowało mi kompozycyjnie jako jeden punkt)


Poliglota
"Hę? W dzisiejszych czasach nic wielkiego. Umiem gadać w trzech językach, to jest rosyjskim, angielskim i japońskim, przy czym ostatni z powodu niektórych kanji bywa dla mnie kłopotem. Ujmę to tak - jeśli książka ma furigany, to przeczytam bez większego trudu. Jeśli trzeba, jako tako dogadam się też z Włochem, Francuzem i częściowo ze Słowianami. Z ostatnimi o tyle ciężko, że w naszych językach zdarzają się fałszywi przyjaciele. Kiedyś jakiś Polak krzywo na mnie patrzył, jak kazałem mu zarzygat' swietlo... Oczywiście poza pierwszymi trzema językami nie jestem zbyt płynny w mowie i często brakujące słowa zastępuję odpowiednikami z tych języków, które znam." 


Presja
"Śmiało mogę powiedzieć o sobie Mistrz-Pracy-Pod-Presją. Dopiero wtedy mam prawdziwą łatwość w robieniu tego, co mam zrobić. Mając deadline zwykle wyrabiam się o wiele sprawniej niż mając nieograniczony czas i nie stresuje mnie to aż tak, jak innych ludzi. "


Słabości:

Reumatyzm
"Kiedyś wystrzeliłem z kilkunastoma centymetrami do góry i mama powiedziała, że reumatyzm męczy mnie właśnie z tego powodu. Jestem po paru rehabilitacjach, jednak tak serio to niewiele mi to dało. Zimą czasami nie mogę się w ogóle ruszyć, za długi ruch sprawia, że bolą mnie stawy, z naciskiem na te w kolanach. Bolą mnie szczególnie intensywnie jak ma nadejść gwałtowny spadek temperatur albo silny deszcz. W ten sposób zostałem pogodynką."


Wzrok
"Nie jest beznadziejny, ale bez okularów nie zobaczę żadnego napisu znajdującego się chociażby pięć metrów przede mną, a że nie lubię ich nosić, to często jestem ślepy jak kret. Soczewki straszą mnie tym, jak trzeba je nakładać i boję się, że zapomnę o tym, że mam je w oczach. Podobno się paskudne rzeczy dzieją jak się je nosi za długo..."


Uzależnienie od kawy
"Na to się zbiera kilka efektów ubocznych, za którymi nie przepadam. Przede wszystkim, jeśli nie wypiję minimum dwóch kubków kawy dziennie, to wieczorem będzie mi pękać głowa. Kawa konkretnie wypłukuje magnez, a jego niedobór prowadzi do kłopotów z koncentracją, drżenia ciała, skurczy mięśni i ogólnie przed użyciem zapoznaj się z ulotką, czy coś." 


Pracoholizm 
"To trochę działa w dwie strony, jakby fazowo. Są momenty, kiedy ciężko mi się oderwać od pracy i kończę okropnie wykończony, po czym nie mam siły na zupełnie nic, wybijam się z normalnego rytmu i jestem sobie radosnymi zwłokami."


Lekarze
"Nawet leżąc na łożu śmierci nie pozwolę się dotknąć żadnemu lekarzowi, boję się tych ludzi, rzeczy, których używają i po prostu...po prostu nie. To jest złe zło. Jak kiedyś już będę stary i będzie trzeba mnie leczyć, to pewnie umrę ze strachu."


Chore serce
"Tak jakoś wyszło, że mam pewną wrodzoną wadę serca. Nie mam pojęcia co to, ale zabić mnie nie zabije z tego co pamiętam. Nie mogę się za dużo męczyć, czasami łapią mnie bóle w sercu i przy ich okazji zdarza się, że nie mogę z ich powodu ruszać prawą ręką. Niezbyt przyjemne, ale póki mi mocno nie dokucza, to nie mam zamiaru się tym zajmować."


Brak asertywności
"Jeśli czuję, że ktoś ma silniejszy charakter ode mnie, to mimo wrodzonego uporu zawsze mu ulegnę. Przeklinam się za to, że nie potrafię odmawiać i po prostu żałuję tego bardzo często. Jeżeli ktoś wie jak mnie podejść, to jestem zgubiony."


Paniczny lęk wysokości
"Nie. Nie ma mowy. Lęk wysokości mnie paraliżuje, nie mam zamiaru łazić po górach ani patrzeć z wieżowców w dół. Nie pozwolę też innym się za bardzo zbliżać na przykład do barierek balkonu. Uważam spadanie za najstraszniejszą ze wszystkich rzeczy świata."


Lęk przed ciemnością
"Ja wiem, wiem, że to jest dziecinne. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. Zawsze mam wrażenie, że w ciemnościach coś jest, coś, co chce mnie skrzywdzić. Chyba nie mam żadnej schizofrenii ani niczego, co mogłoby warunkować takie rzeczy, ale tak czy siak... Nie lubię siedzieć w cichych i ciemnych miejscach. Nie sam."


Pakowanie się w kłopoty
"Od zawsze miałem do tego talent. Jest okazja, by dostać w twarz? Idę tam. Ale jaka ironia? O czym ty mówisz? Po prostu... Przez mój charakter nie umiem przejść obojętnie obok niesprawiedliwości. Z drugiej strony moja praca też nie należy do usłanych różami, więc też skutkuje krzywdzeniem mnie."Ekwipunek:
✖ Kubek termiczny (pojemność 300 ml) z kawą, owinięty w siatkę, by nic się nie wylało; 
✖ Czasem jakaś książka, zazwyczaj jakiś podręcznik kupiony pod udzielane przez chłopaka korepetycje; 
✖ Powerbank; 
✖ Etui z okularami, pierwsza rzecz czarna, druga w czarnych oprawkach; 
✖ Dokumenty; 
✖ Pistolet MR-444 Bagira, wymienny magazynek mieści dziesięć naboi;
✖ A to wszystko w czarnym plecaku średniej wielkości, z kieszenią specjalnie przygotowaną tak, by nie dało się przy przeszukiwaniu znaleźć broni;
✖ Po kieszeniach nosi kartę płatniczą, pieniądze, telefon i słuchawki, chcąc zawsze mieć te rzeczy pod ręką. 

Inne/ciekawostki:
✖ Jest leworęczny. 
✖ Zodiakalny Strzelec. 
✖ Używanym przez niego zaimkiem jest watashi.
✖ Prawie na pewno będzie od niego pachniało kawą. Pija ją najzwyklejszą z cukrem i mlekiem, jeśli robi ją sobie sam. Bardzo przepada za latte, frappe, irlandzką, cappuccino i corretto. Ogólnie każda kawa z dodatkiem alkoholu jest kluczem do jego serca. 
✖ Nie lubi herbaty. 
✖ Po szkole poszedł do filmówki, gdzie nakierował swoją edukację na montaż i podstawy tworzenia gier video.
✖ Częsta bezsenność, zależna od pełni Księżyca. Żartobliwie określa się wilkołakiem. Swoją drogą ogólnie dużo nie sypia, wystarcza mu około sześciu godzin, które czasem nadrabia drzemkami. Ogólnie to jednak żyje kawą. 
✖ Przepada za... Pluszowymi zabawkami. Serio. Poza tym uwielbia koce, ciepłe i miękkie. 
✖ Ma psa, sunię rasy akita o najpopularniejszym dla rasy umaszczeniu i mającą około sześciu miesięcy. Psina nazywa się Hoshi i jest wulkanem energii.
✖ Nigdy nie był dobry w przedmiotach ścisłych. 
✖ Choć mieszka w Jokohamie już od dobrych dwunastu lat, wciąż słychać u niego rodzimy akcent i często mówi po rosyjsku. Zabawne lub niezrozumiałe dla Japończyka może wydawać się to, że czasami utwardza "i" występujące po głosce "ż" lub "sz", co jest charakterystyczne dla wymowy rosyjskiej. 
✖ Pochodzi z Władywostoku. 
✖ Do jego marzeń należy odwiedzenie Moskwy, Petersburga oraz paru amerykańskich miast takich, jak Los Angeles. 
✖ Interesuje się urban exploringiem. 
✖ Nie lubi wysokich temperatur. 
✖ Zakochany w sztuce, z naciskiem na literaturę i oczywiście film.
✖ Nie używa rzeczy w stylu perfum czy innych wynalazków tego typu, nie lubiąc ich zapachu. Nie przepada też za bliskim towarzystwem ludzi, którzy perfumują się słodko pachnącymi specyfikami. 
✖ Nienawidzi palaczy i papierosów, niemniej jednak w przeszłości zdarzało mu się sięgać po ten wyrób. 
✖ Jest niezły w kuchni i lubi gotować, z naciskiem na wszelkie ciasta. Swoją drogą za wieloma potrawami kuchni rosyjskiej niezbyt przepada. 
✖ Uwielbia towarzystwo wszystkich zwierząt. Chcesz zaabsorbować jego uwagę - udostępnij mu swoje zwierzątko. 
✖ Pisząc z kimś używa bardzo dużo emotikon, co kontrastuje z tym, że rozmawiając z kimś twarzą w twarz zwykle ma kamienną minę. 
✖ Biseksualny, jednak po prostu na takiej zasadzie, że bardziej zwraca uwagę na wnętrze danej osoby niż na płeć. 
✖ Śpiąc musi coś przytulać, inaczej nie zaśnie wcale albo będzie się budził. 
✖ Kiedyś chciał być nauczycielem, ale obawiając się, że jego właściwa praca będzie za bardzo narażać jego uczniów na niebezpieczeństwo, w związku z czym zrezygnował z małego marzenia. 
✖ Nie pozwalaj mu opowiedzieć żartu. Osoby znające Alka bliżej znają też jego charakterystyczny uśmiech, który zwiastuje, że rudzielec ma zamiar opowiedzieć jakiś najgorszy na świecie żart. W skrócie - słynie z sucharów, które często wymyśla na poczekaniu.
✖ Jest dzieckiem pary przemytników z Rosji, a od dwunastego roku życia mieszka w Japonii. W chwili, gdy skończył studia, rodzice wyjechali z powrotem na kontynent, zaś on zajmuje się przechwytywaniem towaru tutaj i rozprowadzaniem go między tutejszymi grupami przestępczymi. 
✖ Któregoś razu minął na ulicy Chuuyę Nakaharę i jego kapelusz zainspirował Alka swoją niesamowitością do noszenia własnego. 
No i ten. Teoretycznie akcept.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
I byłoby to wszystko śmieszne, gdyby nie było takie smutne.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wszystko, co pod słońcem i gwiazdami
» Gwiezdne Duchy
» Gdyby Pokemony istniały naprawdę..
» Tysiąc reakcji na tysiąc sytuacji
» Jak by wyglądała Twoja postać... gdyby była innej płci.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Stray Dogs PBF :: Zaakceptowane-
Kody oryginalnego stylu forum stworzone przez Okhmhakę. Obrazki użyte na forum nie są własnością administracji; zostały jedynie przystosowane pod forum. Jeśli jesteś autorem któregoś z nich i nie życzysz sobie, by był na forum, skontaktuj się z administracją.
If we used your art and you feel uncomfortable with it, contact Chuuya.