Share | 

My tu gadu gadu, a numery się zbierają

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zwierzchnik Mafii
Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika

Kontakty

Temat służy do zostawiania swoich danych kontaktowych na rozmaitych komunikatorach takich, jak GG czy Skype. Uwaga, wszystkie dane zawierające wasze nazwiska itd lepiej przekazywać sobie przez prywatne wiadomości. Forum jest jednak publiczne, każdy może mieć do niego dostęp  i po prostu lepiej takich rzeczy nie udostępniać.
Kod:
[b]Kontakt:[/b] numer (gg), nick (Skype /cokolwiek) 
[b]Inne:[/b] cokolwiek sobie wymarzycie. Kiedy pisać, parę słów odnośnie aktywności itd.

Spis numerów GG itd.

Numery GG:
Chuuya - 55072519
Dazai - 49336353 
Hansel - 51666524
Jun'ichi -  57413191
Misuzu - 54237496 
Orwell - 48746778 

Discord
Chuuya - Hachi
Misuzu - Chocola

Inne komunikatory:
xxx

+ moje:
Kontakt: 55072519 (GG) || Hachi (Discord)
Inne: WAŻNE. Bardzo ładnie proszę o załatwianie spraw związanych z forum tylko i wyłącznie przez PW konta Chuuyi, to dla mnie dużo wygodniejsze. W dodatku błagam potencjalnych userów o to, żeby nie pisali do mnie z pytaniami, czy na forum jest fajnie, bo jeśli odpowiem, że "tak", to będzie to wyglądało kiczowato. To od was zależy, czy będziecie chcieli się zaaklimatyzować, bo my nie odrzucamy nikogo. GG userów lubię kolekcjonować, by móc ich gonić w kwestii kart, postów lub obecności zakrawającej o utratę konta. 
Jeśli już o coś macie zamiar pytać, to "cześć, mam pytanie" nic mi nie da. Piszcie od razu w czym rzecz, nie pogryzę. Tak samo bardzo ładnie proszę, byście się przedstawiali od razu nickami z forum. Bez tego nie przyjmuję i nie odpowiadam.Online jestem praktycznie zawsze (nielimitowany internet), co prawda na wiecznym niewidoku w przypadku GG, a z Discorda prawie nie korzystam. Jeśli nie odpisuję - nie mam czasu, śpię, umieram, zapomniałem włączyć dany komunikator po resecie telefonu (tylko z niego używam obu) albo po prostu nie mam humoru do rozmowy, czy też udaję, że mnie nie ma, bo wstydam. Mogę udostępnić Messengera, ale tylko, jeśli kogoś dostatecznie długo znam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Studentka
Liczba postów : 116
Motto : "Każdy ma trochę miłości w serduszku~"
Kontakt: 48746778 (GG)
Inne: Zwykle jestem na GG, pisać w sprawach wszelakich. :) Ewentualnie odbieram też PW na forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Strateg Agencji
Liczba postów : 208
Motto : Have a pure, cheerful and energetic suicide~
Kontakt: 49336353 (GG)
Inne: Używam gg praktycznie tylko w telefonie, a więc w dzień i po południu - wieczorem ciężko tam się do mnie dobić. Wieczorem i w nocy najłatwiej mnie złapać na cb bądź poprzez pw - gdy je dostaję, na pocztę przychodzi powiadomienie, a pocztę mam otwartą cały czas, gdy wieczorem siedzę na lapku. I podobnie jak Chuuya, przy lepszym poznaniu osoby mogę podać fb, bo tam mnie złapać najłatwiej - i messenger, i lapek. A jak serio komuś ufam, podaruję i nr telefonu w razie gdy ja bądź druga osoba jest offline.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czlonek Mafii
Liczba postów : 70
Kontakt:
54237496 (GG)
Chocola (Discord, Skype chociaż to drugie hejcę)
Inne: Najłatwiej mnie złapać wieczorem i wcześnie rano. Po południu siedzę na uczelni... a nawet jeśli nie, to prawdopodobnie po raz kolejny wykorzystałam nielimitowany internet. Cóż, zdarza się. Jeśli ktoś by potrzebował jeszcze czegoś innego, (chociażby messengera czy snapa, chociaż na drugim odwalam chore zło) to żaden problem, więc nie bójcie się, nie gryzę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Uczen
Liczba postów : 91
Motto : Ludzie, którzy żyją przeszłością, są nieszczęśliwi.
Kontakt:
GG- 51666524
Inne: Najlepiej wieczorem mnie łapać, bo gg wolę używać na kompie. Jak jestem w domu, to nie chce mi się sprawdzać telefonu i pewno czasem trochę potrwa, nim zauważę, że ktoś się do mnie dobija. Więc, jakby ktoś coś potrzebował, to pisać. PW też jest dobrym sposobem komunikacji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Detektyw
Liczba postów : 27
Motto : "O jacie, ja jeszcze żyje?"
Kontakt: 57413191 (gg),
Inne: Można do mnie pisać o każdej porze i w niemal każdej sprawie (Wszystko co mieści się w dobrym guście). W ciągu tygodnia mogę o porankach nie odpisać od razu, jednak obiecuję, że każda wiadomość spotka się z odpowiedzią.

Liczba postów : 472
Motto : Naprawdę ludzkie życie to przelotny sen urody gumowego balonika
W sumie zostawię też tutaj oba linki, bo może się ktoś zainteresuje... 
serwer na discordzie + temat o tymże

All the walls that you keep building
All this time that I spent chasing
All the ways that I keep losing you

Odnośnie pisania:
• W moich postach obowiązuje kolejka. Najstarsze posty jako pierwsze dostaną odpowiedź.
• Poza nią są te ograniczane czasem na posta. 
• Popędzaj mnie tylko, jeśli trzeci dzień czekasz na posta.
• Kolejka: ---
#A67D3D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nowa w Mafii | Uczennica
Liczba postów : 99
Motto : Once you are real you can't become unreal again. It lasts for always.
Kontakt: 59626579 gg
Inne: No cóż... Jestem na gg prawie codziennie w różnych godzinach. Najczęściej od 12 do jakiejś 23 z przerwami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
Powrót do góry Go down

My tu gadu gadu, a numery się zbierają
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Guthrie zbierają klan